Odalarımız

 

 

Yurdumuz toplam otuzdört oda ve seksenyedi yatak kapasitelidir. Yurdumuzun tamamı iki ve üç kişilik odalardan oluşmakta olup oniki adet iki kişilik ve yirmiiki adet üç kişilik odamız bulunmaktadır. 

Her odada öğrencilerin şahsına ait çalışma masası ve sandalyesi, çift kapaklı gardırobu, kitaplığı, yatak başlarında ve çalışma masalarında led ışıklı aplikleri bulunmaktadır.

Her odada yangın alarm sistemi ve duman dedektörleri bulunmaktadır.

Yurt genelindeki ücretsiz wireless bağlantı ile sorunsuz bir şekilde odanızdan internete bağlanılabilirsiniz.

Her odada bulunan telefonlardan santral aracılığı ile telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

 

İKİ KİŞİLİK BANYOLU ODA

Bu odamızda bulunan yataklar baza şeklindedir. Bu odamızda, iki kişinin kullanımına ait şahsi banyo odanın içerisindedir. Oda içerisinde; telefon, her bir öğrenci için çift kapaklı gardırop, çalışma masası, kitaplık, yatak başında ve çalışma masasında led ışıklı aplik, odada duman detektörü bulunmaktadır. Oda tabanları laminant kaplamadır. Odada ayrıca öğrencilerimizin internet erişimi için kablosuz bağlantı mevcuttur.

 

İKİ KİŞİLİK BANYOLU ODALAR

Bu odalarımızda bulunan yataklar ranza şeklindedir. Bu odalarımızda, iki kişinin kullanımına ait şahsi banyo odanın içerisindedir. Oda içerisinde; telefon, her bir öğrenci için çift kapaklı gardırop, çalışma masası, kitaplık, yatak başında ve çalışma masasında led ışıklı aplik, odada duman detektörü bulunmaktadır. Oda tabanları laminant kaplamadır. Odada ayrıca öğrencilerimizin internet erişimi için kablosuz bağlantı mevcuttur.

 

İKİ KİŞİLİK BANYOSUZ ODALAR

Bu odalarımızda bulunan yataklar baza şeklindedir. Oda içerisinde; telefon, her bir öğrenci için çift kapaklı gardırop, çalışma masası, kitaplık, yatak başında ve çalışma masasında led ışıklı aplik, odada duman detektörü bulunmaktadır. Oda tabanları laminant kaplamadır. Odada ayrıca öğrencilerimizin internet erişimi için kablosuz bağlantı mevcuttur. Yurdumuz bünyesinde toplam altı adet iki kişilik banyosuz odamız bulunmaktadır.

 

   

 ÜÇ KİŞİLİK BAZALI ODALAR

Bu odalarımızda bulunan yatakların tamamı bazalı şekildedir. Oda içerisinde; telefon, her bir öğrenci için çift kapaklı gardırop, çalışma masası, kitaplık, yatak başında ve çalışma masasında led ışıklı aplik, odada duman detektörü bulunmaktadır. Oda tabanları laminant kaplamadır. Odada ayrıca öğrencilerimizin internet erişimi için kablosuz bağlantı mevcuttur. Yurdumuz bünyesinde toplam onbeş adet üç kişilik bazalı odamız bulunmaktadır.

 

 

ÜÇ KİŞİLİK RANZALI ODALAR

Bu odalarımızda bulunan yatakların birisi ranza, diğeri ise bazalı şekildedir. Oda içerisinde; telefon, her bir öğrenci için çift kapaklı gardırop, çalışma masası, kitaplık, yatak başında ve çalışma masasında led ışıklı aplik, odada duman detektörü bulunmaktadır. Oda tabanları laminant kaplamadır. Odada ayrıca öğrencilerimizin internet erişimi için kablosuz bağlantı mevcuttur. Yurdumuz bünyesinde toplam yedi adet üç kişilik ranzalı odamız bulunmaktadır.

 

ETÜT SALONUMUZ

Öğrencilerimiz özellikle vize ve final sınavları süresince, odalarının yanı sıra Etüt Salonu'muzda da rahatlıkla ders çalışabilmektedirler.

 

TELEVİZYON ODASI VE KANTİN

 

___________________________________________________________________

 

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

http//www.facebook.com/akademikizyurdu

 

http://www.twitter.com/yurtakademi

 

___________________________________________________________________________